Bestyrelsen i Aversi Faldskærms Club

Bestyrelsen i Aversi Faldskærms Club består af nedenstående medlemmer.
Du er velkommen til at rette henvendelse til os, hvis du ønsker information om klubben.

bestyrelsen@aversi.dk

Formand

Giacomo “Django” Lindorff
formand@aversi.dk
Tlf.: +45 2487 2441
 reenberg3 Næstformand

Martin Reenberg Christensen
reenberg@aversi.dk
Tlf. +45 4244 4434
 
Kasserer

Martin Bro Andersen
kasserer@aversi.dk
Tlf.: +45 2266 0509
sangar Medlem

Sangar Miteran
Sangarmiteran@hotmail.com 
Tlf. +45 5361 8054
Medlem 

Christian Slott
christianslott@gmail.com 
Tlf.: +45 2511 8172
 gyde Medlem 

Christian Langeskov Gydesen
Christian.gydesen@aversi.dk
Tlf.: +45 2257 1094
Suppleant

Jesper Holm
Suppleant 

Bjarne Wahl
Medlemsadministrator 

Monika Nielsen
medlemaversi@gmail.com